Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-24 22:22:49

Wizd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 26
Punktów :   

Zmiany - burza mózgów

Tak dalej być nie może, chyba wszyscy co do tego się zgadzamy - to forum trzeba jakoś ożywić

Ten temat powstał żeby przedyskutować rózne pomysły na zmiany

Kilka propozycji na wstępie:

Organizacja:
- ustalenie jakichś zasad dotyczących tego "kto co ustala" - np. osoba która pierwsza wyjdzie z terminem spotkania = osoba która ostatecznie ustala termin, itp.
- ----//----- sposobu w jaki zgłaszamy propozycję terminu - np. dla każdej propozycji nowy temat
- zmiany struktury forum - np. podział na podfora, uwidocznienie tego kto się ostatnio logował, ograniczenie dostępu dla niezalogowanych (żeby było wiadomo kto w ogóle odwiedza forum)
- umieszczenie tematów takich jak regulamin, informacje dla nowych użytkowników itd.
- więcej adminów/modów,

Rekrutacja nowych użytkowników (zaczniemy dopiero jak skończymy zmiany w organizacji):
- piszemy do reszty osób spod demota + zostawiamy komentarz (całym tym punktem zajmę się ja i ewentualnie kiwi)
- reklamujemy się poza demotami (ale gdzie i jak to sam nie wiem) (raczej ostateczność)

Wszystkie te propozycje jak najbardziej podlegają dyskusji, milczenie uznajemy za zgodę, nowe propozycje mile widziane.

Offline

 

#2 2011-06-25 14:53:10

cynamikka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zmiany - burza mózgów

Wszystko fajnie, ale jaki regulamin Ty chcesz pisać? Tu i tak nikt się nie wypowiada ;] Informacje dla nowych użytkowników? A będą tacy? ;P  ;]
Ogólnie jestem jak najbardziej za.
A co na tych podforach? Jakie tematy? Bo na dobrą sprawę możemy stworzyć o spotkaniu i tam już każde spotkanie to nowy temat (tak jak proponujesz), a reszta tematów?

Offline

 

#3 2011-06-28 20:56:56

Wizd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zmiany - burza mózgów

Jakby nie było, z jakimikolwiek zmianami trzeba poczekać na kiwi, bo ona ma admina. Pytanie tylko czy ona tu jeszcze wchodzi

A podział na podfora wyglądał by właśnie tak - jedno forum na spotkania, jedno na informacje bardziej "ogólne". Idea jest taka, że jeśli mamy znowu szukać ludzi, to niech zastaną tu już przygotowane, przyjazne forum (bez konieczności czytania 11 stron tematów które ich już nie dotyczą).

Offline

 

#4 2011-07-21 22:17:43

 Krubin

Użytkownik

4881796
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zmiany - burza mózgów

Więc co z tymi zmianami?
Bo chyba już mało kto tu zagląda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardcore1998.pun.pl www.wloz-mi-tu.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.narutoforum.pun.pl